Przeskocz do treści

Slider
Meldujemy zdobycie 3 miejsca w Olimpiadzie turystyczno-krajoznawczej LZS w Lusowie. Nieoficjalnie Mistrzostwa Wielkopolski. Skład zespołu: Mikołaj Dzioba, Kacper Tysiączny i opiekun Pan Paweł Stefaniak. W sumie uczestniczyło 13 zespołów.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Arrow
Arrow
Shadow
Slider

Nasza szkoła dba o to, by uczniowie w praktyce uczyli się zawodu. Dzięki uprzejmości Pana Mikołaja Sarny - właściciela hotelu i restauracji U kota Wasyla oraz firmie LOFT polscy projektanci, sprzedającej ubrania młodych polskich projektantów, adepci sztuki reklamowej mogli wykonać profesjonalną sesję zdjęciową.
Młodzież zaprosiła modelki, fotografów, makijażystki i fryzjerki. Do sesji, uczniowie klas Technikum Organizacji Reklamy przygotowywali się miesiąc pisząc koncepcje, szukając odpowiednich gadżetów i strojów.

Na początek kilka zdjęć z backstagu, na których widać pasję, zaangażowanie oraz ciężką pracę naszych uczniów.

Slider
Aleksandra Maćkowiak uczennica klasy II LO bierze udział w Olimpiadzie Języka Polskiego i Literatury. Szkolny etap za nią. Jej praca " Norwid nowoczesny" jest tak dobra, że czyta się ją jak powieść. Opiekunem jest Pani Agnieszka Działoszyńska.
Życzymy powodzenia i trzymamy kciuki.

1
21.XI., klasy TOR będą miały zaszczyt gościć na konferencji prasowej właściciela i pracowników agencji reklamowej Kameleon w Pile.
Szkoła od lat współpracuje z Panem Arkadiuszem Knapem, dzięki któremu uczniowie w praktyczny sposób uczą się do egzaminu. Uczniowie z trzech klas przygotowali trudne pytania.
Agnieszka Działoszyńska