Przeskocz do treści

Uczniowie technikum fotografii i multimediów w ZS Rataje odwiedzili dzisiaj Zakład fotograficzny Fotolab w Chodzieży pana Wiesława Pielacha, który w sposób bardzo ciekawy i rzeczowy wyjaśnił nam zasady działania cyfrowych maszyn do wywoływania zdjęć oraz urządzeń pomocniczych. Jesteśmy bardzo wdzięczni panu Wiesławowi za jego niezwykłą życzliwość, pomoc i fachowe wyjaśnienie skomplikowanych niuansów technologicznych.

Uczniowie technikum fotografii i multimediów w ZS Rataje nie tylko robią zdjęcia, ale i zdobywają cenne doświadczenie w sztuce filmowej. Święta Bożego Narodzenia to doskonała okazja by przećwiczyć ustawienie sprzętu, świateł i kamer. A to wszystko po to by nagrać szkolne życzenia Pani Dyrektor i kolędę w wykonaniu naszej koleżanki Julii.

8 grudnia odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu fotograficznego "To mnie nakręca do działania", którego organizatorem był MCK w Chodzieży. Nasze uczennice z klasy II Technikum Fotografii i Multimediów zostały nagrodzone: Monika Wegner zajęła 2 miejsce Maria Pawlaczyk zajęła 3 miejsce. Opiekun: A. Firlej

Gratulujemy!

W piątek 16 listopada uczniowie technikum fotografii i multimediów z Zespołu Szkół w Ratajach wybrali się do studia fotograficznego pani Doroty Klepackiej, gdzie w sposób praktyczny uczyli się jak robić fotografię produktową. Bardzo dziękujemy pani Dorocie za udostępnienie swojego studia, poświęcony czas oraz niezwykle cenne wskazówki, które na pewno zaowocują na egzaminie praktycznymi.
Dziękujemy Fotografia Dorota Klepacka

Skip to content