Przeskocz do treści

Zrób zdjęcie “Poza okładką” i weź udział w naszej wakacyjnej zabawie!

Wybierzcie swoją ulubioną książkę i zróbcie jej zdjęcie tak, żeby uzupełnić to, co zostało przedstawione na okładce. Może to być kontynuacja pomysłu jej twórców albo własna interpretacja, również ta z przymrużeniem oka. Swoje propozycje wrzućcie w komentarzu pod przypiętym postem na naszym profilu (https://www.facebook.com/fundacjaszkolazklasa/posts/1789276191139141), a my pokażemy je w albumie zdjęć. Najciekawsze zdjęcia nagrodzimy w sierpniu, niczym innym tylko książką! A poniżej kilka naszych zdjęć - inspiracji! Do dzieła!

Szczegóły akcji i jej regulamin znajdziecie na naszej stronie:
https://www.szkolazklasa.org.pl/wez-udzial-naszej-wakacyjn…/

Życzymy wszystkim wspaniałych, niezapomnianych wakacji 🌴Poniżej zamieszczamy list od Rzecznika Praw Dziecka Pana Marka Michalaka z okazji rozpoczynających się wakacji.

Drodzy i Szanowni,
gdy po raz ostatni zadzwoni szkolny dzwonek ogłaszając koniec roku szkolnego, z pewnością poczujecie radość ‏związaną z rozpoczynającymi się wakacjami.
Domyślam się, że nie możecie się już doczekać długich letnich dni wypełnionych zabawą i przygodami. To bez wątpienia dla Was najpiękniejszy i zawsze mocno wyczekiwany okres w całym roku. Jest to czas beztroski, ale nie może być pozbawiony refleksji związanej z bezpieczeństwem Waszym i Waszych znajomych. Pamiętajcie, że od podejmowanych decyzji może zależeć zdrowie, a nawet życie innych. Często o tym przypominam, ale nigdy nie jest dość, by podkreślać, że odwaga ratuje życie - odwaga, która jest odpowiedzialnością za siebie i bliskich.
Życzę Wam by każda chwila tych wakacji była pogodna i radosna, ale przede wszystkim bezpieczna. Pamiętajcie o wzajemnym szacunku, a gdy zauważycie, że ktoś doświadcza przemocy lub podejmuje niebezpieczne zachowania – reagujcie. Rozmawiajcie z rodzicami, czy opiekunami. Zawsze tez możecie takie przypadki zgłosić do mnie osobiście, czy też dzwoniąc na numer Dziecięcego Telefonu Zaufania Rzecznika Praw Dziecka 800 12 12 12.

Kochani,
pod koniec wakacji moja misja jako Rzecznika Praw Dziecka dobiegnie końca. Upływa bowiem moja druga i ostatnia kadencja – ale tylko formalnie, bo tak naprawdę cel, który obrałem w życiu pozostanie niezmieniony – zawsze będę Waszym rzecznikiem, zawsze będziecie mogli zwrócić się do mnie o wsparcie. Dziękuję Wam za te 10 wspaniałych lat, za wszystkie spotkania, rozmowy i listy. Były to niezwykłe chwile, pełne wzruszeń, radości, uśmiechu, ale też refleksji i troski. Cieszę się niezmiernie, że udało mi się spotkać tak wielu z Was, choć mam świadomość, że nie udało mi się być wszędzie.
Życzę dużo słońca i uśmiechu, podczas wakacji i każdego dnia. Wypoczywajcie mądrze i bezpiecznie. Do zobaczenia.
Najserdeczniej pozdrawiam, Wasz Rzecznik

Marek Michalak

Nietuzinkowi, oryginalni, kreatywni, pomysłowi, niezwykli, pełni pasji i zaangażowania! Tacy są uczniowie Technikum Organizacji Reklamy! Takich uczniów kształcimy! Podziękowania dla pieknych modelek, zdolnych fotografów, fryzjerów i makijażystek oraz firm wspierających szkolną przedsiębiorczość - Łazienki Chodzieskie oraz Paradise Femmes Chodzież.

UWAGA absolwenci oraz osoby przystępujące do egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie - w sekretariacie szkoły można odbierać login i hasło w celu sprawdzenia wyników przez zdającego. Będzie to możliwe po zalogowaniu w serwisie przeznaczonym dla uczniów i absolwentów uczniowie.oke.poznan.pl
Egzamin maturalny od 3 lipca.
Egzamin potwierdzający kwalifikacje w zawodzie od 31 sierpnia.