Przeskocz do treści

Uczniowie technikum fotografii i multimediów w ZS Rataje odwiedzili dzisiaj Zakład fotograficzny Fotolab w Chodzieży pana Wiesława Pielacha, który w sposób bardzo ciekawy i rzeczowy wyjaśnił nam zasady działania cyfrowych maszyn do wywoływania zdjęć oraz urządzeń pomocniczych. Jesteśmy bardzo wdzięczni panu Wiesławowi za jego niezwykłą życzliwość, pomoc i fachowe wyjaśnienie skomplikowanych niuansów technologicznych.

20 mobilnych stacji badawczych i 3 edukatorów z mnóstwem zagadek naukowych w zanadrzu - - w tym składzie Centrum Nauki Kopernik jedzie do małych miejscowości w całej Polsce. Udowadnia, że nauka zachwyca, budzi ciekawość, bawi i wciąga.
Do udziału w takiej przygodzie zaprasza w tym roku warszawskie Centrum Nauki Kopernik.
4 i 5 marca Naukobus pojawi się w Zespole Szkół im. Józefa Wybickiego w Ratajach.
Zapraszamy Państwa do odwiedzenia wystawy również indywidualnie w poniedziałek 4 marca od godziny 15-18.

Nasi fotografowie z Technikum Fotografii i Multimediów uczą się jak robić zdjęcia produktowe do katalogów. Takie zdjęcia wcale nie są proste, wymagają dużego doświadczenia, cierpliwości, wiedzy, specjalistycznego oświetlenia i zmysłu artystycznego. Ale wszystkie te czynniki razem mogą kiedyś dać naszym fotografom niezłe pieniądze i dużo satysfakcji w życiu zawodowym.

Witajcie gracze,
Rataje Gaming Day jest w trakcie przygotowań, o wszystkich aktualnościach będziemy informować pod adresem https://sites.google.com/view/ratajegamingday. Równocześnie pragniemy podziękować stronie Kinguin za kod zniżkowy na wszystkie zakupy na stronie www.kinguin.com
Pozdrawiamy,
Zespół RGD