Przeskocz do treści

Rozwiązanie zagadki!! (i nie tylko)

Długo oczekiwany dzień wreszcie nadszedł, klasa pierwsza technikum w Ratajach oraz uczniowie gimnazjum w środę 5.04 17 wyruszyli na wycieczkę do Bydgoszczy. Głównym punktem programu była wizyta w „Escape Room” – jest to rodzaj zabawy, której głównym celem jest wydostanie się z zamkniętego pokoju poprzez rozwiązanie różnych logicznych zagadek i łamigłówek. W pokoju znajdują się ukryte rekwizyty, sekretne schowki, klucze, układanki, szyfry, kłódki, zamki oraz sejfy. Uczestnicy na rozwiązanie zagadki mają tylko 60 minut. Uczniowie z Rataj znakomicie poradzili sobie z odkryciem tajemnicy, zdobyli „złoto umarłych” oraz „przenieśli się w czasie” do minionych epok.
Kolejnym etapem wycieczki były wyścigi na torze gokartowym. Ściganie się gokartami sprawiło młodzieży wielką frajdę. Okazało się, że wszyscy są miłośnikami motoryzacji i dobrze radzili sobie na torze rywalizując o tytuł najszybszego kierowcy.
Wycieczkę zorganizowała wychowawczyni kl. I TOR i TI Pani Joanna Kłos, za co jej serdecznie Dziękujemy!!! Do zobaczenia na następnej wycieczce!!!