Przeskocz do treści

Lista zakwalifikowanych kandydatów

Lista kandydatów zakwalifikowanych do Liceum

Liceum
l.p. Nazwisko Imię
1 Baranowski Jakub Jan
2 Bączkowska Ewelina
3 Bednarek Zuzanna
4 Błaszczyk Julia
5 Bobowicz Adam
6 Byczyńska Aleksadra Marta
7 Dolny Mikołaj
8 Gaducewicz Arkadiusz
9 Janiszewska Zuzanna
10 Janiszewska Zuzanna
11 Jarzyński Eryk
12 Jędrzejewska Kamila
13 Julkowska Agnieszka
14 Kajzer Michał
15 Kapsiak Julia
16 Kędzierska Julia Ewa
17 Kopienka Kornelia Magdalena
18 Koźlarek Zuzanna
19 Kryger Marta
20 Łukasik Natalia
21 Maćkowiak Sara Andżelika
22 Muras Anna
23 Muras Anna
24 Nowak Wiktoria Aleksandra
25 Ornawka Agata
26 Piasecka Martyna Maria
27 Piotrowska Sylwia
28 Piwiński Tymon
29 Pogorzelska Agata
30 Reginia Mateusz
31 Rosół Oskar
32 Rzeźnik Sara Izabela
33 Sempołowicz Małgorzata
34 Silska Alicja
35 Smoczyk Zofia Weronika
36 Stawoska Martyna
37 Szejner Aleksandra
38 Wierzbińska Wiktoria
39 Wojtecka Vanessa
40 Zawartka Aleksandra

 

Lista kandydatów zakwalifikowanych do Technikum

Technikum
l.p. Nazwisko Imię
1 Badowska Agnieszka
2 Bednarek Martyna
3 Bednarz Adrian Paweł
4 Bednorz Zuzanna Maria
5 Bielecki Cezary Jakub
6 Bogacz Marta
7 Bożek Mateusz
8 Buczkowska Patrycja
9 Budzisławski Michał
10 Bukowiński Franciszek
11 Bukowski Marek
12 Gałązka Emilia Barbara
13 Ganclerz Jakub
14 Gapiński Filip
15 Gapiński Kamil
16 Gruszczyński Alan Łukasz
17 Hube Agnieszka Patrycja
18 Jafra Jakub
19 Janke Angelika
20 Janowicz Rafał
21 Jaworska Sandra
22 Kaczmarek Igor
23 Karniszewski Jan
24 Konarczak Julia Magdalena
25 Krym Sandra
26 Kulczyńska Klaudia
27 Lenartowicz Weronika
28 Maćkowiak Bartosz
29 Maćkowiak Martyna Zuzanna
30 Martenka Jakub
31 Matuszak Hubert
32 Munc Jan
33 Musolf Julia
34 Niepolska Liwia
35 Nowak Emil Krzysztof
36 Nowak Martyna
37 Nylec Paweł Wojciech
38 Pałaszyńska Zuzanna
39 Pawlaczyk Maria Barbara
40 Poznański Marcin Ryszard
41 Przybysz Paulina
42 Puziak Mikołaj Kazimierz
43 Ryngwelski Natan Maciej
44 Siodła Piotr Bartosz
45 Skarupa Liwia Magdalena
46 Sławiński Jakub Michał
47 Sobieralski Mikołaj
48 Stefaniak Kacper
49 Stefaniak Kacper
50 Świątnicka Oliwia
51 Tomczyk Patryk Antoni
52 Truszkowska Nikoletta
53 Waberzek Jakub Jan
54 Waszak Piotr
55 Wawruch Krystian
56 Wegner Monika
57 Wojtecka Julia Katarzyna
58 Wojtyniak Jakub
59 Wysocka Małgorzata

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lista przyjętych

 

Zgodnie z uzgodnieniami ze Starostwem Powiatowym w Chodzieży, w ZSLG Rataje uruchomione będą 2 klasy licealne zgodnie z planem rekrutacji. Zajęcia prowadzone będą w następujący sposób:

- przedmioty ogólnokształcące prowadzone będą łącznie,

- przedmioty rozszerzone z podziałem na grupy, czyli oddzielnie dla klasy medycznej i oddzielnie dla klasy medialnej.

Jest to rozwiązanie korzystne dla uczniów z uwagi na mniejszą liczebność grup na przedmiotach kierunkowych. Dla zainteresowanych stwarza to również nowe możliwości wyboru dodatkowych przedmiotów realizowanych na poziomie rozszerzonym.

 

Liceum Ogólnokształcące językowo-medialne

 

L. p. Nazwisko Imię
1 Bączkowska Ewelina
2 Bednarek Zuzanna
3 Dolny Mikołaj
4 Gaducewicz Arkadiusz
5 Julkowska Agnieszka
6 Kryger Marta
7 Muras Anna
8 Ornawka Agata
9 Piotrowska Sylwia
10 Piwiński Tymon
11 Wojtecka Vanessa
12 Baranowski Jakub Jan
13 Jarzyński Eryk
 

 

 

Liceum Ogólnokształcące promedyczne

 

L. p. Nazwisko Imię
1 Bobowicz Adam
2 Jędrzejewska Kamila
3 Kapsiak Julia
4 Koźlarek Zuzanna
5 Łukasik Natalia
6 Pogorzelska Agata
7 Silska Alicja
8 Sempołowicz Małgorzata
9 Zawartka  Aleksandra

 

 

Lista przyjętych do klasy

Technikum Informatyczne

 

 

  L. p. Nazwisko Imię
1 Bednarek Martyna
2 Bednarz Adrian Paweł
3 Bielecki Cezary Jakub
4 Bożek Mateusz
5 Bukowiński Franciszek
6 Gapiński Filip
7 Gapiński Kamil
8 Gruszczyński Alan Łukasz
9 Jafra Jakub
10 Janowicz Rafał
11 Kaczmarek Igor
12 Karniszewski Jan
13 Martenka Jakub
14 Matuszak Hubert
15 Munc Jan
16 Nylec Paweł Wojciech
17 Poznański Marcin Ryszard
18 Puziak Mikołaj Kazimierz
19 Siodła Piotr Bartosz
20 Sławiński Jakub Michał
21 Sobieralski Mikołaj
22 Stefaniak Kacper
23 Truszkowska Nikoletta
24 Waszak Piotr
25 Wawruch Krystian
26 Wojtyniak Jakub
27 Waberzek Jakub

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lista przyjętych do Technikum Organizacji Reklamy + Technikum fotografii i multimediów

 

  L. p. Nazwisko Imię
1 Badowska Agnieszka
2 Bogacz Marta
3 Buczkowska Patrycja
4 Budzisławski Michał
5 Bukowski Marek
6 Gałązka Emilia Barbara
7 Ganclerz Jakub
8 Jaworska Sandra
9 Krym Sandra
10 Lenartowicz Weronika
11 Musolf Julia
12 Nowak Martyna
13 Przybysz Paulina
14 Ryngwelski Natan Maciej
15 Skarupa Liwia Magdalena
16 Stefaniak Kacper
17 Świątnicka Oliwia
`18 Wojtecka Julia

 

 

 

 

 

L. p. Nazwisko Imię
1 Hube Agnieszka Patrycja
2 Konarczak Julia Magdalena
3 Kulczyńska Klaudia
4 Pawlaczyk Maria Barbara
5 Wegner Monika
6 Bednorz Zuzanna Maria
7 Janke Angelika
8 Pałaszyńska Zuzanna