Przeskocz do treści

Lista przyjętych

Zgodnie z uzgodnieniami ze Starostwem Powiatowym w Chodzieży, w ZSLG Rataje uruchomione będą 2 klasy licealne zgodnie z planem rekrutacji. Zajęcia prowadzone będą w następujący sposób:

- przedmioty ogólnokształcące prowadzone będą łącznie,

- przedmioty rozszerzone z podziałem na grupy, czyli oddzielnie dla klasy medycznej i oddzielnie dla klasy medialnej.

Jest to rozwiązanie korzystne dla uczniów z uwagi na mniejszą liczebność grup na przedmiotach kierunkowych. Dla zainteresowanych stwarza to również nowe możliwości wyboru dodatkowych przedmiotów realizowanych na poziomie rozszerzonym.

Liceum Ogólnokształcące językowo-medialne

L. p. Nazwisko Imię
1 Bączkowska Ewelina
2 Bednarek Zuzanna
3 Dolny Mikołaj
4 Gaducewicz Arkadiusz
5 Julkowska Agnieszka
6 Kryger Marta
7 Muras Anna
8 Ornawka Agata
9 Piotrowska Sylwia
10 Piwiński Tymon
11 Wojtecka Vanessa
12 Baranowski Jakub Jan
13 Jarzyński Eryk

 

Liceum Ogólnokształcące promedyczne

L. p. Nazwisko Imię
1 Bobowicz Adam
2 Jędrzejewska Kamila
3 Kapsiak Julia
4 Koźlarek Zuzanna
5 Łukasik Natalia
6 Pogorzelska Agata
7 Silska Alicja
8 Sempołowicz Małgorzata
9 Zawartka  Aleksandra

 

Technikum Informatyczne

L. p. Nazwisko Imię
1 Bednarek Martyna
2 Bednarz Adrian Paweł
3 Bielecki Cezary Jakub
4 Bożek Mateusz
5 Bukowiński Franciszek
6 Gapiński Filip
7 Gapiński Kamil
8 Gruszczyński Alan Łukasz
9 Jafra Jakub
10 Janowicz Rafał
11 Kaczmarek Igor
12 Karniszewski Jan
13 Martenka Jakub
14 Matuszak Hubert
15 Munc Jan
16 Nylec Paweł Wojciech
17 Poznański Marcin Ryszard
18 Puziak Mikołaj Kazimierz
19 Siodła Piotr Bartosz
20 Sławiński Jakub Michał
21 Sobieralski Mikołaj
22 Stefaniak Kacper
23 Truszkowska Nikoletta
24 Waszak Piotr
25 Wawruch Krystian
26 Wojtyniak Jakub
27 Waberzek Jakub

 

Technikum Organizacji Reklamy + Technikum fotografii i multimediów

L. p. Nazwisko Imię
1 Badowska Agnieszka
2 Bogacz Marta
3 Buczkowska Patrycja
4 Budzisławski Michał
5 Bukowski Marek
6 Gałązka Emilia Barbara
7 Ganclerz Jakub
8 Jaworska Sandra
9 Krym Sandra
10 Lenartowicz Weronika
11 Musolf Julia
12 Nowak Martyna
13 Przybysz Paulina
14 Ryngwelski Natan Maciej
15 Skarupa Liwia Magdalena
16 Stefaniak Kacper
17 Świątnicka Oliwia
18 Wojtecka Julia

 

L. p. Nazwisko Imię
1 Hube Agnieszka Patrycja
2 Konarczak Julia Magdalena
3 Kulczyńska Klaudia
4 Pawlaczyk Maria Barbara
5 Wegner Monika
6 Bednorz Zuzanna Maria
7 Janke Angelika
8 Pałaszyńska Zuzanna