Przeskocz do treści

W środę 19 października, klasy humanistyczne ( I i II), miały zaszczy spotkać się z historykiem i autorem książek Tajny rozkaz i Strażnicy srebrnej róży, Panem Tadeuszem Matraszkiem, który chętnie dzielił się spostrzeżeniami na temat sztuki pisania książek i swoich inspiracji.

Agnieszka Działoszyńska

previous arrow
next arrow
Shadow
Slider

img_0633

Uczniowie klasy II LO A i B oraz jedna z uczennic klasy I, wzięli udział w niezwykłym konkursie Misja – książka! objętym honorowym patronatem Ministra Edukacji Narodowej.
Misja - książka! to konkurs, w którym zespół uczniów pod opieką A. Działoszyńskiej stworzył własny zbiór opowiadań na temat absurdu i zaprojektował prawdziwą książkę od pierwszej do ostatniej strony w Inteligentnym Systemie Wydawniczym Ridero.
Uczniom życzymy powodzenia – czekają wartościowe nagrody.

Agnieszka Działoszyńska

img_0604

Biblioteka ZSLG, Agnieszka Działoszyńska, Aleksandra Maćkowiak, Witold Krynicki, Arkadiusz Gaducewicz i Patryk Zaborowski zapraszają na niezwykłe spotkanie z mistrzem absurdu, Rolandem Toporem w Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania, czwartek, czwarta lub piąta godzina lekcyjna, czytelnia. Bądź wylosowanym szczęśliwcem i rozpłyń się w literaturze i muzyce.

Agnieszka Działoszyńska