Przeskocz do treści

Opublikowany przez Zespół Szkół im. Józefa Wybickiego w Ratajach Piątek, 20 grudnia 2019

Dziś odbył się wspaniały koncert bożonarodzeniowy, śpiewała Beata Zdunek przy akompaniamencie gitary Pana Adama Cichockiego. 
W repertuarze kolędy z płyty nagranej specjalnie dla Male uszko Natana, który wraz z mamą zaszczycił nas swoją obecnością. 
Zachęcamy do zakupu płyty, która może być znakomitym prezentem pod choinkę oraz do wpłat na rzecz chłopca.

Wczoraj naszą szkołę zaszczycili swoją obecnością Łukasz Mikołajczyk - Wojewoda Wielkopolski, Pani Elżbieta Leszczyńska Wielkopolska Kurator Oświaty a także Starosta Powiatu Chodzieskiego Mirosław Juraszek oraz wicestarosta Julian Hermaszczuk. 
Goście złożyli serdeczne życzenia świąteczne młodzieży, nauczycielom i pracownikom szkoły. Wszystko odbyło się przy akompaniamencie świątecznej muzyki i śpiewu. 
Dziękujemy młodzieży oraz Beacie Zdunek, Romanie Daszko-Glinkowskiej oraz księdzu Piotrowi Szczeniakowi za przygotowanie świątecznego koncertu. 
Jednocześnie gratulujemy odwagi wystąpienia przed tak zacną publicznością.

Tworzywem fotografa jest światło. Jak bardzo plastyczne jest to tworzywo oraz z jakim szacunkiem i ostrożnością należy je traktować uczyli się uczniowie klas Technikum Fotografii i Multimediów w ZS Rataje, którzy wraz z zaprzyjaźnioną miłośniczką fotografii, Panią Teresą, wytrwale stali przy swoich aparatach pomimo przejmującego zimna w pogoni za tajemniczymi smugami światła.

W ramach kampanii " Idą święta nie o smsie, lecz o kartce pamiętaj" Fundacjai Dbam o Mój Zasięg nagraliśmy film, którego celem jest, zaprosić całą Polskę do działania polegającego na wysłaniu kartek świątecznych swoim najbliższym. Chcemy podkreślić wyjątkowość łączących nas więzi i osobistych relacji w świecie, w który bardzo ważna rolę odgrywają technologie informacyjno-komunikacyjne.
Zachęcamy, aby w okresie świąt Bożego Narodzenia w sposób świadomy odłożyć media cyfrowe.Jesteśmy przekonani, że w świecie cyfrowym bardzo ważne jest kultywowanie rodzinnych tradycji.
To doskonała okazja do aktywizacji mieszkańców miast, wsi, członków instytucji, przestrzeni miejskich, sektorów edukacji oraz sportu, zaangażowania władz.

Niezwykła drużyna z klasy I i III LO bierze udział w konkursie Idą święta, nie o SMS-ie, lecz kartce pamiętaj. Drużyna, która wygra ten konkurs: A. Ornawka, J. Zatt, A. Pietruszka, N. Mokra, H. Dorna. Opiekun: A. Michalski i A. Działoszyńska. Podziękowania dla FOTO

Utwory wykorzystane w filmie pochodzą z serwisu Audio Library - Music for content creators i podlegają licencji Creative Commons do wykorzystania z uwzględnieniem podania autora działa.

#VlogMusic #NoCopyrightMusic #AudioLibrary

FiFtY VinC - WAY OF THE WARRIOR (PART 2) [Angry Aggressive Rap Beat]

Mystery - GoSoundtrack [Vlog No Copyright Music]

Deck the Halls - Jingle Punks (No Copyright Music)

Specjalne podziękowania dla Pana Mikołaja Sarny, właściciela

Restauracji U KOTA WASYLA, który udostępnił nam piękne, klimatyczne wnętrza do nagrania ostatniej sceny. Na Pana Mikołaja ZS zawsze może liczyć. Serdeczne dzięki.

Skip to content