Przeskocz do treści

Nasi fotografowie z Technikum Fotografii i Multimediów uczą się jak robić zdjęcia produktowe do katalogów. Takie zdjęcia wcale nie są proste, wymagają dużego doświadczenia, cierpliwości, wiedzy, specjalistycznego oświetlenia i zmysłu artystycznego. Ale wszystkie te czynniki razem mogą kiedyś dać naszym fotografom niezłe pieniądze i dużo satysfakcji w życiu zawodowym.

Witajcie gracze,
Rataje Gaming Day jest w trakcie przygotowań, o wszystkich aktualnościach będziemy informować pod adresem https://sites.google.com/view/ratajegamingday. Równocześnie pragniemy podziękować stronie Kinguin za kod zniżkowy na wszystkie zakupy na stronie www.kinguin.com
Pozdrawiamy,
Zespół RGD

Zmarł Antonio Lozano, wielki pisarz, dramaturg, dyrektor festiwalu „3 kontynenty”, człowiek, który był właściwie twarzą programu Comenius „Bibliotecas escolares un espacio para la education”, który mieliśmy zaszczyt realizować ze szkołami IES Joaquín Artiles z miejscowości Agüimes na Gran Canaria, Hanse Berufskolleg w Lemgo w Niemczech, oraz Athénée Royal w Virton w Belgi. Smierć Antonio Lozano, człowieka wyjątkowego, który potrafił traktować z najwyższym szacunkiem każdą osobę, pozostawiła nas w ogromnym, refleksyjnym smutku. Poniżej zamieszczamy materiał z realizacji programu Comenius oraz wywiad, który nasza szkoła zrealizowała z Antonio Lozano w roku 2013.

Technikum fotografii i multimediów oraz technikum organizacji reklamy przedstawiło się młodzieży gimnazjalnej i młodzieży szkół podstawowych na targach edukacyjnych w Zespole szkół w Ratajach. W trakcie prezentacji uczniowie technikum fotografii i multimediów prowadzili portretową sesję zdjęciową typu beauty oraz przedstawiali techniki fotografii produktowej. Na zakończenie targów nadszedł czas na zasłużoną pizzę.