Przeskocz do treści

A co zrobić jak nie mamy akurat pod ręką skanerów do materiałów transparentnych? Można wtedy wykorzystać zwykły aparat cyfrowy i w odpowiednich warunkach oświetleniowych sfotografować negatyw, który w dalszej obróbce zamieni się nam na piękny pozytyw.

Kochani mamy to!!! Brązowa tarcza!!! 
👉👉Z dumą informujemy 📣, że Technikum w Zespół Szkół im. Józefa Wybickiego w Ratajach znajduje się w rankingu wojewódzkim techników 2020 w województwie wielkopolskim na 32 miejscu 👍👍 
Gratulujemy zarówno naszym absolwentom jak i nauczycielom, gdyż jest to wspólny sukces. 

Opublikowany przez Zespół Szkół im. Józefa Wybickiego w Ratajach Piątek, 20 grudnia 2019

Dziś odbył się wspaniały koncert bożonarodzeniowy, śpiewała Beata Zdunek przy akompaniamencie gitary Pana Adama Cichockiego. 
W repertuarze kolędy z płyty nagranej specjalnie dla Male uszko Natana, który wraz z mamą zaszczycił nas swoją obecnością. 
Zachęcamy do zakupu płyty, która może być znakomitym prezentem pod choinkę oraz do wpłat na rzecz chłopca.

Wczoraj naszą szkołę zaszczycili swoją obecnością Łukasz Mikołajczyk - Wojewoda Wielkopolski, Pani Elżbieta Leszczyńska Wielkopolska Kurator Oświaty a także Starosta Powiatu Chodzieskiego Mirosław Juraszek oraz wicestarosta Julian Hermaszczuk. 
Goście złożyli serdeczne życzenia świąteczne młodzieży, nauczycielom i pracownikom szkoły. Wszystko odbyło się przy akompaniamencie świątecznej muzyki i śpiewu. 
Dziękujemy młodzieży oraz Beacie Zdunek, Romanie Daszko-Glinkowskiej oraz księdzu Piotrowi Szczeniakowi za przygotowanie świątecznego koncertu. 
Jednocześnie gratulujemy odwagi wystąpienia przed tak zacną publicznością.