Przeskocz do treści

Miesiąc temu wróciliśmy do szkoły a już przychodzi nam się rozstać. Wystawiliśmy naszym uczniom oceny celujące za życzliwość, empatię, kreatywność, uśmiech, wiarę w siebie, czułość, dobroć, miłość i za to, że przetrwali ten trudny rok.
Dziękujemy rodzicom naszych uczniów, bo to Oni każdego dnia stanowili dla Was wsparcie na tej krętej, a w ostatnim okresie szczególnie wyboistej, szkolnej drodze do wiedzy.
Wielkie podziękowania składamy nauczycielom, którzy motywowali do działania, zachęcali do wytężonej pracy, byli dla naszych uczniów wsparciem, aby byli coraz lepiej przygotowani do wyzwań , jakie niesie współczesny świat.
Przyszła pora na odrobinę wytchnienia i zasłużony odpoczynek.

Dnia 21 czerwca 2021 r. klasy II Technikum Reklamy oraz Technikum Fotografii i Multimediów z wychowawcą Danutą Jędrzejewską spędziły razem miło czas w Alpakolandzie w Klotyldzinie.
Nakarmiliśmy różne zwierzęta, mieliśmy okazję pogłaskać niecodziennie spotykane gatunki, w tym przemiłe i przeurocze alpaki, a odważniejsze osoby zaliczyły przejażdżkę na końskim grzbiecie. Po zwiedzaniu hodowli zebraliśmy się razem przy ognisku na kiełbasce i śpiewie

W środę uczniowie szkoły SSPP odwiedzili Warsztaty Terapii Zajęciowej w Chodzieży. 🧵🪡🪚✂️Mieliśmy okazję zobaczyć i dowiedzieć się o każdej z pracowni. Uczestniczyliśmy w zajęciach terapeutycznych,👬a co najważniejsze mieliśmy okazję zintegrować się z uczestnikami warsztatów.🙋🏻‍♂️🙋Dziękujemy bardzo Pani dyrektor Małgorzacie Staszewskiej oraz wszystkim Paniom pracującym w warsztatach za tak miłe przyjęcie nas i wspólnie spędzony czas. Robicie naprawdę DOBRĄ ROBOTĘ👍👍

A jakby tak zobaczyć niewidzialne? Otóż można i to właśnie próbują dostrzec uczniowie technikum fotografii i multimediów w Ratajach. A robią to wszystko dzięki specjalnej technicy fotografowania przy użyciu filtrów, które przepuszczają tylko światło podczerwone blokując cały zakres światła widzialnego. Potem już tylko trochę edycji w Photoshopie i efekt jak z innego świata gotowy.

Skip to content