Przeskocz do treści

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej młodzież gimnazjum przygotowała program artystyczny dla szkolnej społeczności. Na akademii obecni byli przedstawiciele Powiat chodzieski starosta Julian Hermaszczuk, vicestarosta Mirosław Juraszek oraz kierownik Wydziału Oświaty Tomasz Procek.

Zapraszamy na relację filmową z wydarzenia, które odbyło się 10 października 2018 r. w Chodzieskim Domu Kultury. Trzy szkoły ponadgimnazjalne z powiatu chodzieskiego przygotowały wspólnie tryptyk teatralny poświęcony wydarzeniom, które miały miejsce w Chodzieży, Budzyniu i niedaleko Białośliwia równo 100 lat temu.

Zespół Szkół w Ratajach przedstawił trzy kierunki techniczne na Nocy Zawodowców 5 października 2018 r. Odwiedzająca młodzież mogła zapoznać się z ofertą szkoły i przyjrzeć się jak wygląda nauka w technikum organizacji reklamy, technikum informatycznym oraz technikum fotografii i multimediów.

Laureatem nagrody głównej jest Daria Serafinowicz 3 TOR - zdj. nr 5.
Nagroda: bon do empiku o wartości 50zł.
Laureatem nagrody publiczności jest Julia Żądło 3a gimnazjum - zdj. nr 10. Nagroda: podwójny bilet do kina „Noteć” na wybrany seans, do wykorzystania do końca grudnia.
Gratulujemy zwycięzcom!
Klasa 2 Technikum Fotografii i Multimediów.