Przeskocz do treści

W piątek 31 maja przy pływalni Delfin w Chodzieży, odbyła się pierwsza edycja zawodów związana z udzielaniem I pomocy pod nazwą MANEWRY RATOWNICZE. Impreza odbyła się pod patronatem Burmistrza Chodzieży oraz Starosty Powiatu Chodzieskiego, zaś patronat zgodziła się objąć spółka Enea Operator. Nasza szkoła, którą reprezentowali uczniowie klasy 1 LO w składzie: Szymon Kaja, Zosia ReginiaMartyna FoethkeWiktoria KowalskaAgnieszka Mazur

Taki sobie efekcik timelapsa na który potrzeba było 400 zdjęć wykonanych z dachy pływalni Delfin w czasie około 2,5 godziny. Oto efekty dzisiejszych warsztatów fotograficznych. Uczniowie Technikum Fotografii i Multimediów w ZS Rataje już potrafią pokazać kilka godzin w kilka sekund.

W dniu 31.05.2019 odbyło się uroczyste wręczenie nagród w konkursie plastycznym „Jestem bezpieczny. Mówię Nie.” Uczniowie naszej szkoły za swoje prace otrzymali Wyróżnienie: Monika Wegner - klasa 2Technikum Fotografii i Multimediów oraz Damian Redel - klasa 3Technikum Informatyczne.
W konkursie brała udział również Marysia Pawlaczyk z klasy 2 Technikum Fotografii i Multimediów.
Opiekun: Agata Firlej
Organizatorami konkursu była: Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Chodzieży oraz Komenda Powiatowa Policji w Chodzieży.