Spot konkursowy „Idą święta, nie o smsie, lecz o kartce pamiętaj”

W ramach kampanii ” Idą święta nie o smsie, lecz o kartce pamiętaj” Fundacjai Dbam o Mój Zasięg nagraliśmy film, którego celem jest, zaprosić całą Polskę do działania polegającego na wysłaniu kartek świątecznych swoim najbliższym. Chcemy podkreślić wyjątkowość łączących nas więzi i osobistych relacji w świecie, w który bardzo ważna rolę odgrywają technologie informacyjno-komunikacyjne.
Zachęcamy, aby w okresie świąt Bożego Narodzenia w sposób świadomy odłożyć media cyfrowe.Jesteśmy przekonani, że w świecie cyfrowym bardzo ważne jest kultywowanie rodzinnych tradycji.
To doskonała okazja do aktywizacji mieszkańców miast, wsi, członków instytucji, przestrzeni miejskich, sektorów edukacji oraz sportu, zaangażowania władz.

Niezwykła drużyna z klasy I i III LO bierze udział w konkursie Idą święta, nie o SMS-ie, lecz kartce pamiętaj. Drużyna, która wygra ten konkurs: A. Ornawka, J. Zatt, A. Pietruszka, N. Mokra, H. Dorna. Opiekun: A. Michalski i A. Działoszyńska. Podziękowania dla FOTO

Utwory wykorzystane w filmie pochodzą z serwisu Audio Library – Music for content creators i podlegają licencji Creative Commons do wykorzystania z uwzględnieniem podania autora działa.

#VlogMusic #NoCopyrightMusic #AudioLibrary

FiFtY VinC – WAY OF THE WARRIOR (PART 2) [Angry Aggressive Rap Beat]

Mystery – GoSoundtrack [Vlog No Copyright Music]

Deck the Halls – Jingle Punks (No Copyright Music)

Specjalne podziękowania dla Pana Mikołaja Sarny, właściciela

Restauracji U KOTA WASYLA, który udostępnił nam piękne, klimatyczne wnętrza do nagrania ostatniej sceny. Na Pana Mikołaja ZS zawsze może liczyć. Serdeczne dzięki.

Możesz również polubić…