Przeskocz do treści

INFORMACJA DLA RODZICÓW

Drodzy Uczniowie i Rodzice!

Uprzejmie informuję, że  pracujemy nad ujednoliceniem sposobu prowadzenia lekcji zdalnie. Zarówno dla Państwa, jak i dla nas jest to coś nowego.Obiecuję, że dołożymy wszelkich starań, aby nauka w domu nie była dla Was jak i dla uczniów zbyt wielkim obciążeniem.

Testujemy różne opcje, aplikacje i strony, by znaleźć najprostszy sposób do nauczania e-learningowego, do którego zobowiązani jesteśmy od 26 marca 2020 roku. 

W razie problemów lub pytań bardzo prosimy o zwracanie się do poszczególnych nauczycieli i wychowawców. Na stronie szkoły znajdują się dyżury nauczycieli i kontakt.

Prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość

  • Zdalne nauczanie to nie tylko zajęcia on-line! Nauczyciele przygotowali wiele innych form. Doskonale zdajemy sobie sprawę z ograniczeń do sprzętu, który znajduje się w domu, oraz do Internetu. Dlatego prosimy zgłaszać te problemy, zaproponujemy lub wspólnie znajdziemy inne formy nauczania.
  • Szkoła działa według dotychczas obwiązującego planu, jednak nauczyciele równomiernie rozłożą materiał na czas nauki zdalnej.
  • Nauczyciele, pedagog szkolny, psycholog oraz dyrektor pełnią dyżury, harmonogram znajduje się na stronie internetowej.
  • Dostosowaliśmy formy pracy oraz metody oceniania osiągnięć uczniów do nowych okoliczności, proszę zaglądać na stronę internetową szkoły: rataje.eu oraz portal społecznościowy na facebooku.
  • Poprosiliśmy o Państwa adresy mailowe, aby na ten okres wprowadzić e dziennik, który ułatwi nam kontakt z Państwem, szczegóły pojawią się w najbliższym czasie.

Dyrektor Zespołu Szkół im. Józefa Wybickiego:

Izabela Góra