Kadra szkoły średniej

mgr Izabela Góra

mgr Izabela Góra

dyrektor, język angielski

nauczyciel dyplomowany, administrator WWW, Facebook, lider Drużyny Szpiku

mgr Izabela Kaniewska

mgr Izabela Kaniewska

Vicedyrektor, biblioteka, przedmioty zawodowe, wiedza o kulturze

nauczyciel dyplomowany

mgr inż Joanna Bahyrycz

mgr inż Joanna Bahyrycz

biologia

nauczyciel dyplomowany

mgr Iwona Berendt-Sadek

mgr Iwona Berendt-Sadek

język niemiecki, SSPP
mgr Wojciech Biały

mgr Wojciech Biały

przedmioty informatyczne

nauczyciel dyplomowany

mgr Tomasz Bigos

mgr Tomasz Bigos

przedmioty informatyczne

nauczyciel dyplomowany

mgr Martyna Brose

mgr Martyna Brose

język angielski, język hiszpański
mgr Aleksander Chrzczonowicz

mgr Aleksander Chrzczonowicz

matematyka

nauczyciel dyplomowany, lider WDN

dr Ewelina Dziubakiewicz Skowrońska

dr Ewelina Dziubakiewicz Skowrońska

chemia

nauczyciel kontraktowy

mgr Romana Daszko-Glinkowska

mgr Romana Daszko-Glinkowska

język polski

nauczyciel dyplomowany

mgr Paweł Dembski

mgr Paweł Dembski

przedmioty informatyczne

nauczyciel dyplomowany, administrator szkolnej sieci

mgr Agnieszka Działoszyńska

mgr Agnieszka Działoszyńska

język polski, przedmioty zawodowe (TOR)

nauczyciel dyplomowany, lider Klubu Dziennikarskiego

mgr Agata Firlej

mgr Agata Firlej

przedmioty zawodowe w Technikum Reklamy

nauczyciel kontraktowy

mgr Paulina Firlej Zając

mgr Paulina Firlej Zając

język niemiecki

nauczyciel dyplomowany

mgr Beata Freitag

mgr Beata Freitag

SSPP
Barbara Gumowska

Barbara Gumowska

SSPP
mgr Małgorzata Hemmerling

mgr Małgorzata Hemmerling

wychowanie fizyczne

nauczyciel dyplomowany

mgr Sławomir Hoffman

mgr Sławomir Hoffman

przedmioty informatyczne
mgr Karolina Horoszkiewicz

mgr Karolina Horoszkiewicz

psycholog szkolny
Szymon Jahns

Szymon Jahns

biologia
mgr Helena Jagodzińska

mgr Helena Jagodzińska

matematyka
mgr Danuta Jędrzejewska

mgr Danuta Jędrzejewska

geografia

nauczyciel dyplomowany

mgr Anna Kalinowska

mgr Anna Kalinowska

SSPP
mgr Justyna Kamińska

mgr Justyna Kamińska

język angielski, język hiszpański
mgr Paweł Kita

mgr Paweł Kita

wychowanie fizyczne

nauczyciel dyplomowany

mgr Joanna Kłos

mgr Joanna Kłos

język polski, historia

nauczyciel dyplomowany

mgr inż Dorota Kolasa

mgr inż Dorota Kolasa

przedmioty ekonomiczne

nauczyciel dyplomowany

mgr Agnieszka Michalska

mgr Agnieszka Michalska

język angielski, język obcy zawodowy
mgr Monika Michalska

mgr Monika Michalska

język niemiecki

mgr Adam Michalski

mgr Adam Michalski

przedmioty zawodowe w Technikum Fotografii i Multimediów, język angielski zawodowe

nauczyciel dyplomowany,

mgr Róża Nowakowska

mgr Róża Nowakowska

przedmioty zawodowe

nauczyciel mianowany

mgr Iwona Petrykowska

mgr Iwona Petrykowska

fizyka

nauczyciel dyplomowany

mgr Mariola Sereoczyńska

mgr Mariola Sereoczyńska

wychowanie fizyczne

nauczyciel dyplomowany

Kornelia Spychalska

Kornelia Spychalska

przedmioty zawodowe
mgr Marcin Stróżyna

mgr Marcin Stróżyna

historia

nauczyciel dyplomowany

ks Piotr Szcześniak

ks Piotr Szcześniak

religia

nauczyciel mianowany

mgr inż. Rafał Szymański

mgr inż. Rafał Szymański

przedmioty informatyczne

nauczyciel kontraktowy

mgr Magdalena Troczyńska

mgr Magdalena Troczyńska

pedagog

nauczyciel dyplomowany

mgr Paweł Wołoszyn

mgr Paweł Wołoszyn

podstawy przedsiębiorczości, WOS

nauczyciel dyplomowany

Beata Zdunek

Beata Zdunek

SSPP

nauczyciel kontraktowy

Skip to content